EtkinlikGenel

TRAC Denizli Şubesi Geleneksel İftar Buluşması Gerçekleştirdi

Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Denizli Şubesi olarak her sene Ramazan ayında düzenlediğimiz geleneksel iftar buluşmasını bu sene Kınıklı’da bulunan Pamuk Kafe’de düzenlendi. İftar yemeği, amatör telsizci dostlarımız ve aileleriyle birlikte samimi bir atmosferde gerçekleşti.
Ramazan Ayı’nın dayanışma, birlik ve beraberliği pekiştiren, Ramazan ruhuna uygun olarak düzenlenen bu etkinlik, hem iftar geleneğini yaşatma hem de amatör telsizciler arasındaki dayanışmayı güçlendirdi.
Yemeğe, Dernek Başkanı, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, amatör telsizciler ve aileleri iştirak etti. İftar sonrası sunulan çay ikramı ile sohbet edilerek etkinlik sona erdi.
Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Denizli Şubesi olarak, gelenekselleşen bu tür etkinliklerle biz amatör telsizciler olarak bir arada olarak birlik ve beraberliğin olması gerektiğine inanarak bu atmosferi hep birlikte yaşamaya devam edeceğiz. İftar yemeğinin hazırlanmasında emeği geçenlere ve katılım gösteren tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.