Etkinlik

Gönüllü Buluşmamız Gerçekleşti

Şubemizin Gönüllü Buluşması Gerçekleşti

TRAC Denizli Şube‘mizin genel kurul toplantısı 21 Mart 2021 tarihinde yapılmıştı. Yeterli çoğunluğun sağlanması ile yönetim kurulu seçimleri de aynı toplantıda gerçekleşti ve yeni yönetimimiz görevi devraldı. Akabinde yapılan yeni yönetim kurulu toplantısında üyelerimiz ve gönüllülerimiz ile birlikte bir tanışma/kaynaşma buluşması yapılması gündeme alınmıştı.

Fakat ard arda gelen acil durum olayları ve ülkemizin gündemini uzun süre meşgul eden orman yangınları nedeniyle buluşma bir türlü planlanamadı. Derneğimizin Genel Merkez yönetim kurulu seçim sürecinin de tamamlanmasının ardından gönüllü buluşması tekrar gündeme alındı.

Sonunda beklenen gün geldi ve 8 kasım 2021 pazartesi akşamı üye ve gönüllülerimiz ile buluşmamız gerçekleşti. Güzel bir sohbet ortamında yapılan toplantıda anılar tazelendi, yeni dönem için istişareler yapıldı ve gündemdeki konular tartışıldı.

Gönüllü buluşmasının ardından bir hatıra fotoğrafı çekimi yapıldı ve bir sonraki buluşmanın en kısa zamanda yapılması dileğiyle üyeler vedalaştılar. Katılan ve işlerinden dolayı katılamayan tüm üye ve gönüllülerimize teşekkür ederiz.

TRAC Denizli Şube Sekreteryası